درباره ما

شما در زیردامنه پنل ارتباط با مشتریان (CRM) شرکت راهکارهای فناوری سیمیاتِک هستین. ما از این بخش صرفا جهت ارسال اطلاعیه ها، مدیریت دامنه ها و میزبانی وب مشتریانمان استفاده می کنیم.

به طور معمول، فروش فضای میزبانی و دومین جزئی از مدل درامدی ما نیستن و ما صرفا این خدمات را برای تسهیل امور مشتریان پروژه های طراحی و توسعه وب خود انجام می‌دهیم. در نتیجه امکان سفارش گذاری برای اغیار و بدون تایید مدیریت امکان پذیر نیست.


شرکت راهکارهای فناوری سیمیاتِک (سهامی خاص) با شماره ثبتی 494732 و شناسه ملی 14005980860، شرکتی است در زمینه‌ی طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت، که اکنون به پشتوانه‌ی اعتماد و محبت شما، می‌تواند خدماتی ارائه دهد، که شایسته‌ی هر ایرانی است. تیم سیمیاتِک با ارتقاء کیفیت مداوم، ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﻧﯿﺮوﻫﺎي ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﻣﺠﺮب و ﮐﺴﺐ داﻧﺶ روز مفتخر است تا با ارائه‌ خدماتی تخصصی همچون مشاوره ، طراحی وب سایت، طراحی وب اپلیکیشن، پشتیبانی وب‌سایت، بازاریابی اینترنتی، ارتقا و رتبه‌بندی در موتورهای جستجو و مدیریت محتوا آمادگی خود را برای فعالیت در جهت خشنودی و کسب رضایت مشتریان عزیز اعلام کند. ما آماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما هستیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ، محصولات و نمونه کارهای ما از وبسایت سیمیاتک دیدن فرمایید.

Powered by WHMCompleteSolution